16 φωτογραφίες που αποδεικνύουν ότι οι celebrities είναι άνθρωποι της διπλανής πόρτας!

Από neolaia.gr Team 18 Μαΐου 2019

Γιατί και οι celebrities έχουν τέτοιες φωτογραφίες!

Έχεις συνηθίσει να βλέπεις τους αγαπημένους σου celebrities ντυμένους με απίστευτα ρούχα και τα φώτα από τις κάμερες να είναι πάνω τους. Πλέον, όμως, με τα διάφορα social media μπορείς να μπεις και εσύ λίγο στην καθημερινότητά τους και να τους δεις λίγο σαν ανθρώπους της διπλανής πόρτας!

Σου έχω συγκεντρώσει κάποιες τέτοιες στιγμές των αγαπημένων μας celebrity που αποδεικνύουν ότι είναι και αυτοί άνθρωποι της διπλανής πόρτας!

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Sister love🌹💕

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Nicole Kidman (@nicolekidman) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Flexing with my birdie for the USO’s #Flex4Forces campaign to show our nation’s heroes we stand strong behind them. We nominate @jaredpadalecki @misha @jeffreydeanmorgan And @teamcoco to flex next! Get to it gentlemen! Learn more at USO.org/Flex4Forces

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jensen Ackles (@jensenackles) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

‪Happy Easter!! #RiverRose #RemyB #BabyKissesAreTheGreatest Thanks for the great photo @weisseubanks 😊‬

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kelly Clarkson (@kellyclarkson) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

10:55 pm last night. Our royal baby was born.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @ amyschumer στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Needed to come home to Iowa and give my grams some aloha Love u forever grandma 😍😍😍#Mabel #thematriarch #raisedbywomen #loveuma #hawaiianiowan. HAWAII backwards is IIAWAH. IOWA 😂Aloha j

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jason Momoa (@prideofgypsies) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

All dressed up for the BBQ. 🌼💕🍔 #MemorialDay

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

What could I possibly ask for on this 34th birthday? Just endless health and happiness for these magical maniacs. Thank you thank you thank you, a million times, thank you. ❤❤❤❤

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Olivia Wilde (@oliviawilde) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Me & my lil bro just 15 hours ago. No better place to receive such exciting news – with my closest friends and family in my home country 🇦🇺 All the feels right now 😆🥂💃🏻⛸🎉

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @ margotrobbie στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Saturday’s… just like when I was a bachelor.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Stephen Amell (@stephenamell) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

My favorite form of human…. my sis! Name a better person, I dare you. @amberheard

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη whit heard (@whitheard) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

If that pic doesn’t say ‘City Of Love’ then I’m out…

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Justin Timberlake (@justintimberlake) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

🐟 🐟

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Hilary Duff (@hilaryduff) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Happy Mother’s Day you beautiful soul you 🍓❤ I love you with all my heart dani❤ @cometmusic #mothersday

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη BELLA (@bellathorne) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Shep, Tom, and I, mustache you a question…. how was your New Years?!?! #MySonTheLorax

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jared Padalecki (@jaredpadalecki) στις

Δες ακόμα: Κι όμως αυτοί οι celebrities έχουν δίδυμα αδέρφια!